28. 02. 2017

Módě Prostějov jsme ušili už třetí kampaň na míru

Třikrát větší rozpočet, třetí rok spolupráce a prodejny s obleky praskají ve švech. Prostějovský prodejce obleků si na letošní online kampaň opět najal nás.

Oblek na maturitu: vybereš online, koupíš offline

Zlevněné obleky se v plesové sezóně prodávají jako rohlíky. Vyplývá to z výsledků, kterými se může chlubit Móda Prostějov po další online kampani v naší režii. Cílem bylo přivést zákazníky na webové stránky a následně do kamenných prodejen po celé republice. Abychom klientovi ušili kampaň na míru, nemuseli jsme se jehly ani dotknout, stačil nám Facebook, display a YouTube.
„Pracovat s týmem Betteru je naprosto neuvěřitelné. Jsou to profesionálové, kteří rozumí tomu, co dělají a dokážou své zkušenosti použít v praxi. Už potřetí se nám to osvědčilo a od prvního dne po spuštění kampaně nám tržby rostou,“ pochválil spolupráci s našim týmem klient.

V kampani Módy Prostějov jsme už tradičně použili neformální tonalitu – mluvili jsme totiž především k cílové skupině studentů, kteří potřebují první oblek k maturitě nebo na ples. Nezapomněli jsme ovšem ani na jejich rodiče; vždyť kolik středoškoláků si kupuje oblek ze svého?

Zaujala vás možnost přilákat zákazníky do kamenné prodejny prostřednictvím chytrého online marketingu? Napište nám a pomůžeme i vaší značce.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.