20. 04. 2020

Nejste na to sami: Better pomáhá uvést na trh novou službu Medesa care

Víte, kam se obrátit, když se někomu z vašich blízkých něco stane a budete muset řešit zdravotní pomůcky a příspěvky s nimi spojené?

Přesně pro tyto situace jsou tu služby společnosti Medesa care, která pomáhá lidem vybírat a zařizovat zdravotní pomůckyposkytuje podporu v těžkých životních okamžicích jako je například péče o blízkého.

I když značka Medesa, která pod sebou ukrývá několik dalších firem, funguje na trhu od roku 1995, v případě značky Medesa care jde o uvedení nové služby, která na českém trhu dosud neexistuje. Proto bylo nejdůležitější namyšlení celkového konceptu.

Nejprve jsme si ujasnili architekturu značky Medesa, pod kterou fungují další 4 sub-brandy a vytvořili pro ně nová loga. Pak už jsme se zaměřili především na značku Medesa care, která původně fungovala pouze jako prodejce zdravotnických pomůcek pod názvem Intermeta.

Bylo třeba definovat na jakém trhu se značka Medesa care nachází a pohybuje. Kdo jsou stakeholdeři, jaká je jejich role a jak k nim přistupovat. Řešili jsme legislativní rámec a jeho neustále změny, současnou situaci na trhu, ale i nejrůznější mýty o domácí péči a zdravotních příspěvcích, které se s klientem budeme snažit vyvracet,” upřesňuje projektový manažer Betteru Marek Klekner.

S Medesa care už jsme ušli velký kus cesty. Máme za sebou strategii značky, textaci webu, focení pro web, kampaně i sociální sítě, mentoring při správě Facebooku a momentálně běží pilotní kampaň, která lidem dává vědět, že na těžké chvíle v životě nejsou sami.

Na základě strategie pracujeme v kampani i na sociálních sítích s třemi hlavními cílovými skupinami, kterým může Medesa Care podat pomocnou ruku. Jsou to lidé, kteří pečují sami o sebe, ti, kteří se starají o svého blízkého i ti, kteří se na takovou možnost teprve připravují. Každé skupině věnujeme na webu speciální podstránku a naším cílem je dát veřejnosti vědět o tom, že tady Medesa care je a že se na ni může kdokoliv v případě potřeby obrátit.

Jsme rádi, že můžeme být u dalšího projektu, který pomáhá.

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.