3. 4. 2017 / Tým Better

Vítáme nové betteráky
v Brně

Detail článku
 
 

Naše SEO specialistka Karolína si nikdy nestěžuje, když má moc práce. Postupně ji ale zaplavila taková přílivová vlna klíčových slov a analýz, až jsme ji museli přinutit, aby si konečně vybrala pomocníky. Teď má hned dva:

Jiří Velísek

Že Jirka nebude v Betteru jen na parádu, se ukázalo okamžitě. Původně jsme hledali svědomitého juniora, který by Karolínu moc nezlobil. Řemeslníka do naší SEO dílny, chcete-li.

Jen co se v Betteru trochu rozkoukal, začal se nám Jirka hrabat ve webech a analyzoval, co mu přišlo pod ruku. To jsme koukali! Teď pracuje na projektech jako EcoStep Autotým, klientům pomáhá se správou webů a  e-mailingem a s chutí pustil i do vylepšování betteráckého IT.

 

 

Dominika Miarková

Dominika je s námi zatím jen chvilku a za tu dobu nás stihla především vyděsit tématem své diplomové práce – studuje archeologii a píše o hrobečcích miminek z doby bronzové.

V linkbuildingu se rychle zorientovala a prý ji to u nás zatím baví, i když v Betteru žádné hrobečky nemáme (naštěstí). Karolíně pomáhá například s projekty Medicom Clinic a TESCOMA.

 

 

 
 
Menu