15. 03. 2018

Pracujeme pro Dům barev a slovenskou Tescomu

Únor nám přinesl samé novinky  – opět jsme rozšířili betterácký tým, získali nové zajímavé klienty a nezapomínáme ani na rozvoj těch stávajících.

Pomáháme budovat značku Dům barev

Pracujeme pro největší specializovanou síť prodejen barev, laků a příslušenství v Česku. Dům barev si nás vybral, abychom pro něj připravili novou komunikační kampaň a postarali se o budování značky na internetu a sociálních sítích. Našim společným cílem je zvýšit povědomí o značce a přivést více zákazníků do sítě 115 prodejen.

Slovenská TESCOMA s námi dokoření obsah na Facebooku

Společnosti TESCOMA pomáháme už 9 let hledat zákazníky nejen v Česku, ale i v Polsku a na Slovensku. Letos jsme spolupráci opět rozšířili a pustili se do obsahové strategie sociálních sítí pro Slovensko.

Rozšířili jsme betterácký tým v Brně

Spousta projektů si vyžaduje dobré vedení a špičkovou práci. Proto jsme posílili náš tým: s péčí o klienty nám nově pomáhá grafička Helena, marketingový konzultant Jakub a copywriter Dominik.

Chcete mít betterácké novinky vždy pod nosem? Sledujte nás na sociálních sítích: jsme pro vás online na Facebooku, InstagramuLinkedInu.

 

 

 

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.