Mapei

Mapei vyrábí kvalitní stavební chemii, kterou dobře zná každý řemeslník. Mezi koncovými zákazníky ale tak známá není – a právě to jsme dostali za úkol změnit.

Detaily spolupráce
 
 

Mapei vyhledává o 43 % více uživatelů

Firma Mapei se na nás obrátila, abychom se postarali o její kompletní online komunikaci. „Doposud jsme tuto problematiku řešili pouze okrajově a potřebovali jsme odborný pohled na věc,“ říká Tereza Pelikánová, asistentka marketingu v Mapei.

Jen těžko byste hledali řemeslníka, který nezná značku Mapei. Mezi koncovými zákazníky ale známá není – a právě to jsme společně rozhodli změnit. V Betteru jsme vypracovali strategii značky a vedle stávající stránky makejsmapei.cz pro řemeslníky jsme připravili makejsradosti.cz pro potenciální zákazníky z řad laiků. Pro obě stránky vytváříme obsah na míru cílové skupině. Vycházíme z informací od produktových manažerů Mapei, ty ale podáváme lidsky a srozumitelně.

Spustili jsme také kampaně na podporu značky a pracujeme se sociálními sítěmi, kde se nám daří budovat fanouškovskou základnu a zasahovat relevantní cílovou skupinu. Průměrný denní dosah stránky je 7000 uživatelů. Růst brandu Mapei je vidět i v nárůstu přímé návštěvnosti webu makejsmapei.cz o 43 %.

„Po zkušenostech s jinými agenturami pro nás bylo potěšující, že nás Better nezahltil planými sliby, ale přišli s efektivními návrhy, ze kterých bylo cítit, že opravdu budou fungovat.“ – Tereza Pelikánová, asistentka marketingu

Využité služby

Kontaktní osoba
Tereza Pelikánová
Termín spolupráce
Březen 2017 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
logo hudy logo mapei logo tescoma
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu