Mapei

Mapei vyrábí kvalitní stavební chemii, kterou dobře zná každý řemeslník. Mezi koncovými zákazníky ale tak známá není – a právě to jsme dostali za úkol změnit.

Detaily spolupráce
 
 

Mapei vyhledává o 43 % více uživatelů

Firma Mapei se na nás obrátila, abychom se postarali o její kompletní online komunikaci. „Doposud jsme tuto problematiku řešili pouze okrajově a potřebovali jsme odborný pohled na věc,“ říká Tereza Pelikánová, asistentka marketingu v Mapei.

Naším úkolem bylo především dostat značku Mapei do širšího povědomí, a to nejen řemeslníků, ale i koncových zákazníků. Vypracovali jsme proto strategii značky, ze které jsme následně vyšli: vedle stávající stránky makejsmapei.cz pro řemeslníky jsme připravili mapeisradosti.cz pro potenciální zákazníky z řad laiků. Pro obě stránky vytváříme obsah na míru cílové skupině. Vycházíme z informací od produktových manažerů Mapei, ty se ale snažíme podat lidsky a srozumitelně.

Spustili jsme také kampaně na podporu značky a pracujeme se sociálními sítěmi, kde se nám daří budovat fanouškovskou základnu a zasahovat relevantní cílovou skupinu. Růst brandu Mapei se projevil i v nárůstu přímé návštěvnosti webu makejsmapei.cz o 43 %.

„Po zkušenostech s jinými agenturami pro nás bylo potěšující, že nás Better nezahltil planými sliby, ale přišli s efektivními návrhy, ze kterých bylo cítit, že opravdu budou fungovat.“ – Tereza Pelikánová, asistentka marketingu

Využité služby

Kontaktní osoba
Tereza Pelikánová
Termín spolupráce
Březen 2017 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 
 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu