Mapei

Mapei vyrábí kvalitní stavební chemii, kterou dobře zná každý řemeslník. Mezi koncovými zákazníky ale tak známá není – a právě to jsme dostali za úkol změnit.

Detaily spolupráce
 
 

Mapei vyhledává o 43 % více uživatelů

Firma Mapei se na nás obrátila, abychom se postarali o její kompletní online komunikaci. „Doposud jsme tuto problematiku řešili pouze okrajově a potřebovali jsme odborný pohled na věc,“ říká Tereza Pelikánová, asistentka marketingu v Mapei.

Jen těžko byste hledali řemeslníka, který nezná značku Mapei. Mezi koncovými zákazníky ale známá není – a právě to jsme společně rozhodli změnit. V Betteru jsme vypracovali strategii značky a vedle stávající stránky makejsmapei.cz pro řemeslníky jsme připravili makejsradosti.cz pro potenciální zákazníky z řad laiků. Pro obě stránky vytváříme obsah na míru cílové skupině. Vycházíme z informací od produktových manažerů Mapei, ty ale podáváme lidsky a srozumitelně.

Spustili jsme také kampaně na podporu značky a pracujeme se sociálními sítěmi, kde se nám daří budovat fanouškovskou základnu a zasahovat relevantní cílovou skupinu. Průměrný denní dosah stránky je 7000 uživatelů. Růst brandu Mapei je vidět i v nárůstu přímé návštěvnosti webu makejsmapei.cz o 43 %.

„Po zkušenostech s jinými agenturami pro nás bylo potěšující, že nás Better nezahltil planými sliby, ale přišli s efektivními návrhy, ze kterých bylo cítit, že opravdu budou fungovat.“ – Tereza Pelikánová, asistentka marketingu

Využité služby

Kontaktní osoba
Tereza Pelikánová
Termín spolupráce
Březen 2017 - současnost
 
Přidejte se
k úspěšným
  Úvod

Pomůžeme vám
uspět na internetu

Ať vašemu marketingu chybí cokoliv, společně to odhalíme. Udělejte právě teď první krok k marketingu, který funguje naplno.

 

Osobní údaje, které nám poskytnete (tedy jméno, telefon nebo e-mail) použijeme k tomu, abychom se vám mohli ozvat zpátky. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

 
Další
reference
  Detaily
spolupráce
 

Další reference

 
 
Proč si
vybrat Better
  Přidejte se
k úspěšným
 
Menu