16. 05. 2018

Získali jsme certifikát AdWords Guru

PPC specialista Kuba převzal v Praze certifikát AdWords Guru, kterým jsme úspěšně zakončili 9měsíční pokročilou akademii pro Google partnery. Sepsali jsme pro vás 3 důvody, proč jsme na tento certifikát opravdu hrdí.

Zavádíme inovace v kampaních

Ať už jde o vyhledávání, displayovou reklamu nebo třeba YouTube, snažíme se být vždy o krok vpřed. Díky Google Guru jsme si ujasnili, že novinky, které v Betteru testujeme a používáme, jsou v souladu s vývojem trhu. V tomto trendu budeme dál pokračovat.

Pracujeme s nejaktuálnějšími daty

Na školeních jsme získali vhled do nejnovějších čísel a dat, která má Google k dispozici, a můžeme je zohlednit v naší praxi.

„Program AdWords Guru je novinka, kterou si náš tým samozřejmě nemohl nechat ujít. Google se neustále vyvíjí a odborníci musí držet krok: rádi využíváme každou příležitost posunout sebe a naše klienty dál,“ shrnul PPC specialista Kuba.

Máme více času na rozvoj klientů

Díky pokročilým nástrojům automatizace a vyhodnocování, které coby Google Premier Partner využíváme, máme ještě víc času na vymýšlení nové kreativy a posun klienta. Tyto vědomosti a zkušenosti jsme si teď ještě víc upevnili.

Co je vlastně AdWords Guru?

Jedná se o nový program výhradně pro pozvané partnery a odborníky, který Google představil letos poprvé. Naši PPC specialisté se během 9 měsíců účastnili série tematických školení, ve kterých se zaměřili na

  • pokročilé strategie nákupu a vyhodnocování kampaní
  • YouTube
  • atribuční modely
  • optimalizaci kampaní pro mobilní zařízení
  • možnosti brandingu
  • novinky a tipy přímo z Google praxe
  • a další pokročilé produktové znalosti.

Během akademie je čekaly certifikační úkoly zaměřené na praktické i teoretické znalosti, které zdaleka nezvládl každý. Titul AdWords Guru tedy náleží jen těm nejlepším z nejlepších.

Hledáte někoho, kdo posune vaše kampaně na maximum a poradí vám, co má smysl dělat? Obraťte se na nás.

 

 

Sdílejte:
Pojďme na kávu,
dejme Google Meet.